Magazín Cyklostrategie.cz

Produkty a služby na internete

Kulma v pěkném provedení

Nebaví vás stát každé ráno před zrcadlem a uvažovat nad tím, jak si upravit své vlasy tak, aby vám účes vydržel celý den? V tom případě pro vás máme úžasné řešení. Kulma na vlasy je skvělým pomocníkem a neměla by chybět v domácnosti žádné moderní ženy. Jejím úkolem je vytvořit krásně nadýchané vlny, díky kterým získají vaše vlasy objem a krásný lesk. Možná si myslíte, že kulma se hodí pouze pro speciální příležitosti, ale opak je pravdou. Pokud ji jednou vyzkoušíte, stane se vaším každodenním pomocníkem. Jak ale vybrat tu správnou?

Nepodceňujte povrch

Kulma vlasy rychle natočí
Pohodlné natáčení vlasů s kulmou

Přesně tak. Pokud hledáte kvalitní kulmu, se kterou si lehce vykouzlíte krásný účes a zároveň vám vydrží, prvním kritériem výběru je povrch. Zpravidla se setkáte s keramikou, titanem a turmalínem. Často však výrobci tyto materiály kombinují, aby byl výsledek účesu co nejlepší. Keramická kulma patří mezi nejpopulárnější. Díky tomuto úžasnému materiálu se teplo rozloží rovnoměrně. Povrch je hladký, což znamená, že vaše prameny vlasů budou klouzat. Velkou výhodou je, že jsou vhodné pro každý typ vlasů. Turmalínové kulmě se potěší ženy s jemnými vlasy. I přes nižší teplotu jí dosáhnete perfektního výsledku. Poslední možností je titanová kulma, která je vhodná že tvrdší a méně poddajné vlasy. Setkáte se s ní například v profesionálních kadeřnictvích, ale pořídit si ji můžete klidně i domů. Jak sami vidíte, na výběr toho máte poměrně dost. Stačí si jen vybrat to, co vám nejvíc vyhovuje, resp. co se nejvíc hodí pro váš typ vlasů.

Perfektní účes za pár minut

Přesně takového dosáhnete pouze s kvalitní kulmou. Pokud se tedy rozhodnete nějakou si pořídit, měli byste si výběr dobře promyslet. Rozhodně se nespěchejte, protože se pak může stát, že vám kulma nebude vyhovovat po všech stránkách. Kromě povrchu se zaměřte také například na průměr kulmy, neboť ten dokáže ovlivnit velikost kadeří. V zásadě platí, že čím delší vlasy máte, tím by měl být průměr větší. Důležitým parametrem je také například délka kabelu. Ten totiž výraznou měrou přispěje ke komfortu používání. Pokud hledáte ideální kulmu pro každý typ vlasů, neváhejte navštívit webovou stránku https://blog.homeandcook.cz/.